Sprzedaż piasku, żwiru, tłucznia, ziemi ogrodowej

koparkaCar Mobils Oferujemy sprzedaż ziemi i produktów budowlanych:

Piasek na zasypkę fundamentów

Sprzedaż piasku do murowania o granulacji 0-2 mm

Żwir na fundamenty o granulacji 0-4 mm

Kamień 2-8 mm

Czarną ziemię ogrodową pod trawę

Sprzedaż tłucznia kamiennego, melafiru (sortowanego, niesortowanego) 0-31,5 mm oraz 31,5 -63 mm

Kamień 2-16 mm

Kamień 8-16 mm

Sprzedaż ziemi i żwiru 16-32 mm

Gruz betonowy, betonowo-ceglany, ceglany (sortowany, niesortowany) 0-31,5 mm oraz 31,5 - 63 mm

Kliniec pow. 16 mm

Suchy beton B-7,5

Sprzedaż ziemi ogrodowej, żwiru, piasku Poznań

Żwir, tłucznia, piasek i ziemia ogrodowa to niezbędne komponenty do budowy obiektów prywatnych i przemysłowych, do budowy dróg i autostrad, jak i w wielu innych sektorach. Duże zainteresowanie kruszywem wynika z uniwersalnego zastosowania. Sprzedaż ziemi, piasku czy żwiru w Poznaniu, który służy do utwardzania terenu pod budowę, jak i tłucznia, który znajduje zastosowanie przy budowie nasypów. Wybierając dobrej jakości surowce, mamy pewność, że produkt spełni nasze wymagania, a zaprawa murarska będzie trwała i wytrzymała. Zajmujemy się sprzedażą ziemi (w tym ziemi ogrodowej), żwiru, piasku i tłucznia w Poznaniu od lat i świadczymy usługi dla firm oraz osób prywatnych.

Piasek jest kruszywem o luźnej i sypkiej konsystencji. Sprzedaż ziemi i piasku na terenie Poznania o czystej strukturze, dlatego znajduje zastosowanie jako komponent użytkowy oraz ozdobny. Dzięki swoich ostrych ziarnach świetnie sprawdza się jako podstawa zapraw murarskich. Oferujemy zróżnicowane zaplecze transportowe, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować dowóz materiałów sypkich pod wskazany adres. Oferujemy usługi w zakresie sprzedaży piasku i żwiru w Poznaniu i okolicach. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące transakcji, zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Ziemia ogrodowa

Oferujemy sprzedaż ziemi ogrodowej najwyższej jakości. Do dyspozycji mamy ziemię matkę przesiewaną (bez dodatku torfu), torf, oraz mieszankę ziemi ogrodowej z torfem. Służą pod trawniki, rabaty, uprawy warzywne, do roślin ozdobnych lub wyrównania terenu. Sprzedaż ziemi ogrodowej prowadzimy na terenie Poznania oraz okolicznych miejscowości. Ziemię transportujemy za pomocą ciężarówek – na życzenie klienta możemy również przyjechać z mniejszymi pojazdami z łyżką HDS, które zajmują się wyładunkiem towaru. Ziemię ogrodową zawozimy sami, prosto pod wskazany adres przez klienta.

Charakterystyczną cechą oferowanej przez nas ziemi ogrodowej jest nie tylko wysoka jakość, ale i atrakcyjna cena. Znając zapotrzebowania rynku i dbając o dobre relacje z klientami chcemy, aby zarówno osoba prywatna, jak i właściciel dużego przedsiębiorstwa mógł się zaopatrzyć w dobre jakościowo ziemie ogrodowe.

Sprzedaż tłucznia budowlanego

Materiały sypie, które oferujemy, mają szerokie zastosowanie w budownictwie i w przemyśle drogowym. Sprzedaż tłucznia w Poznaniu, które skutecznie łatają dziury, pomagają w utwardzeniu dróg, budowy domów, a także stanowią element ozdoby. Jak wybrać materiał idealny? Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, który oferując usługi na najwyższym poziomie, chętnie doradzą wybór materiału dopasowanego do indywidualny potrzeb. W związku z dynamicznym rozwojem miasta w Poznaniu sprzedaż tłucznia jest niezwykle popularna.

Oferowane przez naszą firmę kruszywo jest czyste i zgodne ze standardami, dlatego jest tak chętnie wybierane przez przemysł budowany i ogrodniczy na terenie Poznania i okolic. Sprzedaż ziemi i żwiru prowadzimy zgodne z indywidualnymi potrzebami. Świadczymy usługi transportowe i pomoc w zakresie rozładunku towaru. Ponadto oferujemy również wiele prac związanych z utwardzaniem gruntu i niwelacją terenów.

Sprzedaż piasku
Sprzedaż ziemi i żwiru
Sprzedaż tłucznia