Usługi koparko-ładowarką

koparka zdjęcieCar Mobils Usługi koparką, koparko-ładowarką Poznań

Oferujemy szeroki wachlarz sprzętu budowlanego:

Wywrotki Mercedes Actros  czteroosiowe

Ciągniki siodłowe Mercedes Arocs z naczepą typu "wanna" Meiller

Wywrotki Tatra - trzyosiowe

Usługi koparko-ładowarką JCB4CX

Ładowarka kołowa Caterpillar

Usługi koparką gąsienicową z wysięgnikiem Long Reach 18m

Potrzebujesz koparko-ładowarkę?

Usługi koparką Poznań - nasza oferta

CAR MOBILS to firma z bogatym zapleczem ofert, jednakże sercem naszej działalności są właściwie dobrane sprzęty budowlane. Wykorzystujemy pomoc naszych koparek, wywrotek, ciągników oraz koparko-ładowarek. Każda maszyna ma inne zalety i przydaje się w pracach innego typu. Dzięki różnorodności jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Nie boimy się gruzu, transportu materiałów sypkich, a także działań, które mają na celu wyrównać grunt. Usługi koparko-ładowarką w mieście Poznań oraz okolicach są zawsze szybkie, sprawne i przede wszystkim dbamy o atrakcyjne ceny.

Usługi koparką w Poznaniu to możliwość pozbycia się gruzu z posesji prywatnej, jak i posiadłości komercyjnej. Realizujemy ofertę w sposób bezpieczny i zgodnie z przepisami BHP, dlatego mamy pewność, że wszystko będzie przebiegało zgodnie z planem. Pracujemy na maszynach znanych i cenionych marek: Mercedes, Caterpillar, Tatra i wielu innych. Ich wydajność i moc gwarantują usługę wykonaną w tempie ekspresowym! Skutecznie wykonujemy usługi koparko-ładowarką od prawie 20 lat w stolicy Wielkopolski, jednakże nie ograniczamy się i działamy na terenie całego województwa. Solidność i terminowość - to nasze motto!

Nasze koparki i koparko-ładowarki

Posiadamy koparki od najlepszych producentów. Jedną z nich jest na pewno koparko-ładowarka JCB 4CX marki Interhandler, która należy do liderów wśród koparek. Jest niezwykle wydajna dzięki silnikowi o maksymalnej mocy109 km, i nosi miano najbardziej efektywnej koparki na świecie. Ma 3 tryby kierowania (w tym kierowanie typu krab), maksymalną głębokość kopania 6,14 m, czy ponad 4-tysięczną maksymalną zdolność załadunku! Żadna koparka na świecie nie potrafi tyle przenieść materiału w ciągu jednej godziny! Dzięki kompaktowej konstrukcji operator ma dużo większą widoczność i zwrotność, zapewniając sobie komfort podczas pracy. Duży prześwit do ziemi oraz cztery równe koła świadczą o wysokiej jakości i zdolności pokonywania trudnych terenów. Zobacz ją na własne oczy – zapraszamy do naszej siedziby w Poznaniu!

Oferujemy także koparki gąsienicowe typu Long Reach, służące przede wszystkim do robót ziemnych i wydobywczych. Dysponujemy koparką o zasięgu 18 metrów, pozwalająca dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Charakteryzują się wysoką jakością pracy, wydajnością oraz komfortem użytkowania. Koparka gąsienicowa najnowszej generacji to odpowiedź na zapotrzebowania rynkowe - zaprojektowane zostały tak, aby przebywanie w nich było porównywalne do siedzenia w samochodzie. Dzięki temu operator może pracować znacznie dłużej, bez dodatkowego obciążenia organizmu. Oferowane przez nas koparki to również gwarancja bezpieczeństwa – każda koparka przeszła odpowiednie atesty i przeglądy techniczne, aby obyło się bez problemów zarówno dla kierowcy, jak i osób postronnych. Jesteś z Poznania lub okolic? Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów!

Usługi koparko-ładowarką - dlaczego warto?

Czy warto skorzystać z oferty koparko-ładowarki firmy CAR MOBILS? Z całą pewnością tak! Mamy swoje zaplecze maszynowe, dlatego nie musimy być zależni od podwykonawców. Gwarantujemy terminowość oraz realizacje zadania zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Nasi specjaliści za sterami profesjonalnych maszyn budowlanych sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy do państwa dyspozycji.

Prowadzone przez nas działania koparką oraz koparko-ładowarką świadczymy na najwyższym poziomie. Posiadamy szeroki wachlarz różnego rodzaju nowoczesnych maszyn, które poradzą sobie w każdej sytuacji. Przeszkolona ekipa obsługująca maszyny typu koparka, koparka-ładowarka, ciągniki siodłowe czy wywrotki zawsze na czas i starannie wykona powierzone zadania. CAR MOBILS Poznań to doświadczeni fachowcy, którym warto zaufać.

usługi koparką
usługi koparko-ładowarką