Usługi budowlane

koparka zdjęcieCar Mobils Stabilizacja terenu, roboty ziemne Poznań

Oferujemy szeroki wachlarz robót ziemnych i innych usług:

Wykopy i zasypywanie fundamentów

Transport materiałów sypkich (piasek, żwir, ziemia ogrodowa)

Rozładowywanie palet z cegłami oraz innymi materiałami budowlanymi

Wykopy i zasypywanie fundamentów

Burzenie obiektów (pozbywanie się odpadów, tj. ziemia, glina z wykopów)

Układanie kostki brukowej

Budowanie dróg z kostki brukowej

Parkingi

Chodniki

Ciągi rowerowe

Place manewrowe

Place składowe

Układanie krawężników i obrzeży

Ścieżki  i drogi z tłucznia naturalnego

Posadzki typu ciężkiego w halach

ulicaPonadto proponujemy profesjonalne usługi w zakresie:

Odśnieżanie parkingów

Odśnieżanie dróg

Odśnieżanie chodników

Wywóz śniegu

Stabilizacja terenu

Stabilizacja terenu, odśnieżanie i inne roboty ziemne

CAR MOBILS to specjalista w zakresie transportu ciężarowo-budowlanego, w tym kompleksowych robót ziemnych. Jeśli potrzebujesz pozbycia się pozostałości poremontowych lub musisz pozbyć się zalegającego śniegu - skontaktuj się z nami. Do dyspozycji mamy sprzęt z ogromnym potencjałem, który poradzi sobie z transportem materiału niezależnie od gabarytu. Z naszą pomocą pozbędziesz się zbędnych cegieł i pustaków! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Dbamy o to, by klient na każdym etapie naszej współpracy był w 100% zadowolony.

Potrzebujesz fachowca od stabilizacji terenu w Poznaniu? Rozprawimy się z każdą nierównością, tak by grunt był jak najlepiej przygotowany pod budowę. Dbamy o to, by finalnie klient czuł się usatysfakcjonowany z usługi. Dzięki inwestycji w nowoczesne i wydajne maszyny jesteśmy przekonani, że poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Żadne prace ziemne nie są dla nas problemem! Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Dzięki nam Twoje problemy z nierównym terenem znikną w niepamięć.

Stabilizacja gruntu czy układanie krawężników to tylko zalążek wszystkich naszych usług. W okresie zimowym oferujemy szybkie i sprawne odśnieżanie dróg, parkingów oraz chodników. Ponadto zajmujemy się wywozem nagromadzonego śniegu, który może utrudniać komunikację.

Odśnieżanie dróg i parkingów

Zaniedbanie obowiązków odśnieżania dróg, chodników oraz parkingów może doprowadzić do konsekwencji prawnych w postaci mandatu. Nie mówiąc o stwarzaniu bezpośredniego zagrożenia pieszych i kierowców. Pozostawiony śnieg na drodze może z czasem się zmrozić, a wtedy o wypadek nie trudno. Aby tego uniknąć, oferujemy swoje usługi na terenie Poznania i okolicznych miejscowości. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem służącym do skutecznego odśnieżania każdej powierzchni: parkingów, dróg oraz chodników. Odśnieżamy zarówno prywatne posesje, osiedla, jak i przestrzenie wokół biurowców i instytucji. Współpracujemy również z zarządcami dróg, w celu pozbycia się śniegu z ulic.

Duże powierzchnie typu parkingi i place odśnieżamy za pomocą pojazdów z pługami, które są w stanie się pozbyć najbardziej wymagającego śniegu. Miejsca trudno dostępne z kolei usuwamy za pomocą łopat. Fragmenty dróg, które zostały oblodzone również usuwamy – w zależności od poziomu oblodzenia robimy to pługami lub ręcznie. Każde odśnieżanie kończymy zasypując powierzchnie piaskiem lub solą.

Już od 20 lat świadczymy usługi budowlane. Stabilizacja terenu, odśnieżanie dróg i parkingów, układanie kostki brukowej czy burzenie obiektów to tylko niektóre z nich. Dzięki naszemu zaangażowaniu, profesjonalnym podejściu oraz uczciwych warunkach współpracy zyskaliśmy sobie zaufanie wielu klientów. Mogą liczyć na naszą pomoc przez cały rok, bez względu na pogodę. Możesz do nich dołączyć – wystarczy do nas zadzwonić!

Działamy na terenie Poznania i okolic

Wszystkie nasze prace ziemne związane ze stabilizacją gruntu, jak i odśnieżaniem dróg i parkingów pełnimy na obszarze całego Poznania oraz okolic. Przeszkolona i doświadczona ekipa za sterami nowoczesnych ciężarówek pomogą uporać się z zalegającym śniegiem, a także innymi pozostałościami po wyburzeniach i remontach. Zaufało nam już mnóstwo przedsiębiorstw.

Naszym klientom proponujemy rozwiązania, które będą wykonane szybko, sprawnie i terminowo. Świadczymy usługi już od 20 lat i cieszymy się, że możemy pomagać naszym klientom w porządkowaniu gruntów prywatnych i przemysłowych. Nasza oferta jest zróżnicowana i gwarantujemy, że każdy znajdzie usługę dopasowaną do swoich potrzeb. Zajmujemy się między innymi stabilizacją terenu, odśnieżaniem dróg i parkingów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług na roboty ziemne, które pełnimy na terenie Poznania i okolic!

Potrzebujesz kogoś do stabilizacji terenu? Robót ziemnych? Zapraszamy do kontaktu!

wywóz gruzuProfesjonalizm | Wykwalifikowana kadra | Usługi najwyższej jakości | Konkurencyjne ceny | Terminowość | Bezpieczeństwo | Ekologia