Usługi budowlaneCar Mobils Oferujemy szeroki wachlarz usług budowlanych:

Wykopy i zasypywanie fundamentów

Transport materiałów sypkich (piasek, żwir, ziemia ogrodowa)

Rozładowywanie palet z cegłami oraz innymi materiałami budowlanymi

Wykopy i zasypywanie fundamentów

Burzenie obiektów (pozbywanie się odpadów, tj. ziemia, glina z wykopów)

Układanie kostki brukowej

Budowanie dróg z kostki brukowej

Parkingi

Chodniki

Ciągi rowerowe

Place manewrowe

Place składowe

Układanie krawężników i obrzeży

Ścieżki  i drogi z tłucznia naturalnego

Posadzki typu ciężkiego w halachPonadto proponujemy profesjonalne usługi w zakresie:

Odśnieżanie parkingów

Odśnieżanie dróg

Odśnieżanie chodników

Wywóz śniegu

Profesjonalne usługi budowlane Poznań

CAR MOBILS to specjalista w zakresie transportu ciężarowo-budowlanego. Jeśli potrzebujesz pozbycia się pozostałości poremontowych lub musisz pozbyć się zalegającego śniegu - skontaktuj się z nami. Do dyspozycji mamy sprzęt z ogromnym potencjałem, który poradzi sobie z transportem materiału niezależnie od gabarytu. Z naszą pomocą pozbędziesz się zbędnych cegieł i pustaków! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Dbamy o to, by klient na każdym etapie naszej współpracy był w 100% zadowolony.

Potrzebujesz fachowca od stabilizacji terenu w Poznaniu? Rozprawimy się z każdą nierównością, tak by teren był jak najlepiej przygotowany pod budowę. Dbamy o to, by finalnie klient czuł się usatysfakcjonowany z usługi. Dzięki inwestycji w nowoczesne i wydajne maszyny jesteśmy przekonani, że poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Dzięki nam Twoje problemy z nierównym terenem znikną w niepamięć.

W okresie zimowym oferujemy szybkie i sprawne odśnieżanie dróg, parkingów oraz chodników. Ponadto zajmujemy się wywozem nagromadzonego śniegu, który może utrudniać komunikację.

Działamy na terenie Poznania i okolic

Wszystkie nasze działania związane ze stabilizacją gruntu, jak i odśnieżaniem dróg i parkingów pełnimy na obszarze całego Poznania oraz okolic. Przeszkolona i doświadczona ekipa za sterami nowoczesnych ciężarówek pomogą uporać się z zalegającym śniegiem, a także innymi pozostałościami po wyburzeniach i remontach. Zaufało nam już mnóstwo przedsiębiorstw.

Naszym klientom proponujemy rozwiązania, które będą wykonane szybko, sprawnie i terminowo. Świadczymy usługi już od 20 lat i cieszymy się, że możemy pomagać naszym klientom w porządkowaniu terenów prywatnych i przemysłowych. Nasza oferta jest zróżnicowana i gwarantujemy, że każdy znajdzie usługę dopasowaną do swoich potrzeb. Zajmujemy się między innymi stabilizacją terenu, odśnieżaniem dróg i parkingów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, które pełnimy na terenie Poznania i okolic!

Zainteresowany ofertą? Zapraszamy do kontaktu.

wywóz gruzuProfesjonalizm | Wykwalifikowana kadra | Usługi najwyższej jakości | Konkurencyjne ceny | Terminowość | Bezpieczeństwo | Ekologia